
Світлодіодний світильник Feron AL5020 52W 6500К
292 ₴
Мінімальне замовлення — 20 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 1667
Світильник є аналогом люмінесцентних світильників типу ЛПО 2хТ8. Використання світлодіодного світильника дозволяє економити 50% електроенергії, у порівнянні зі звичайними люмінесцентними світильниками ЛПО 2хТ8. Має значний ресурс роботи в 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випроміннювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння. Призначений для освітлення адміністративних приміщень, торгових площ, коридорів, сходових прольотів, складських, виробничих та підсобних приміщень, АЗС та інше.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна температура | 6500К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Драйвер | Вбудований |
| Кількість в пакованні | 20 |
| Матеріал корпусу | Штампована сталь |
| Матеріал розсіювача | Пластик РС (приматична структура) |
| Потужність | 52W Пн |
| Напруга | 165-265V/50Hz |
| Розмір | 1200x60x23 мм |
| Світловий потік | 4100Lm Lm |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип світильника | Лінійний |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 292 ₴
- Мінімальне замовлення: 20 шт.



