
Ніж для овочів TRAMONTINA TRADICIONAL, 76 мм
142 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 505763
Короткий опис:
Нож TRAMONTINA TRADICIONAL 76 мм. Материал лезвия: нержавеющая сталь. Материал рукоятки: натуральное дерево. Режущая кромка ножа: гладкая. Цвет: дерево. Назначение ножа: для овощей.
Додатковий опис:
Серія ножів TRADICIONAL - забезпечать безпечну і надійну обробку, роблячи точні розрізи без особливих зусиль. Всі ножі цієї серії виготовлені з нержавіючої сталі. Ручка виконана з натурального дерева.
Особливості:
- Лезо: нержавіюча сталь AISI 420
- Рукоятка: натуральне дерево
- Товщина клинка: 1.2 - 1.8 мм
- Не можна мити в посудомийній машині
Бренд Tramontina заснований в Бразилії в 1911 році. 10 фабрик, які виробляють понад 18 000 найменувань.
Один з лідерів світового ринку з виробництва ножів, столових і кухонних аксесуарів, посуду для приготування їжі, інструментів для сільського господарства, будівництва та саду.
Tramontina виробляє кухонне приладдя тільки з найкращої 18/10 нержавіючої сталі, відполірованої до дзеркального блиску, яка з часом не тьмяніє і не темніє. Кожен елемент розробляється з умовою, щоб він зміг задовольнити смак, як звичайного домовласника, так і найбільш вимогливого професійного кухаря.
Приносить задоволення від процесу приготування їжі і від того, як це об'єднує людей залучених в цей процес.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramontina |
| Країна виробник | Бразилія |
| Користувальницькі характеристики | |
| В упаковці | Блістер |
| Довжина леза, мм | 76 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь AISI 420 |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Можна мити в посудомийній машині | Немає |
| Призначення | Для овочів |
| Ріжуча крайка ножа | Гладка |
| Серія | Tradicional |
- Ціна: 142 ₴

