
Комутатор мережевий POE GV-016-D-09+2P
1 453 ₴
- В наявності
- Код: LP21311
+380 (98) 622-45-54
моб. офісповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережний комутатор (PoE) — це пристрій, призначений для підключення до мережі та подачі електроенергії на камери спостереження за кабелями Ethernet. Його основна мета — об'єднати камери в одну мережу з NVR (мережевим відеореєстратором) і передавати дані (аудіо та відео) для цілей запису. Мережевий комутатор допомагає знизити витрати на проводку та полегшує встановлення камер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1 |
| Висота | 44 мм |
| Вхідна напруга | 100–240 В, 50/60 Гц |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Довжина: | 200 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ширина | 118 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 453 ₴






