
NEOMAX Щиток на 3-4 автомата NX4303
67 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 90025565
+380 (98) 622-45-54
моб. офісповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
NEOMAX Щиток на 3-4 автомата NX4303
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neomax |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 мм |
| Дверцята | немає |
| Замок | Немає |
| Кількість модулів | 4 шт |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | на DIN-рейку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴
- Спосіб упаковки: 1шт



