
NEOMAX Щиток на 36 автоматів зовнішнього монтажу NX4336
892 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 90025579
+380 (98) 622-45-54
моб. офісповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
NEOMAX Щиток на 36 автоматів зовнішнього монтажу NX4336
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neomax |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 98 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 430 мм |
| Дверцята | прозорі |
| Замок | Немає |
| Кількість модулів | 36 шт |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип кріплення | на DIN-рейку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 892 ₴
- Спосіб упаковки: 1шт



