
NEOMAX Щиток на 4 автомата зовнішнього монтажу NX4304
183 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 90025567
+380 (98) 622-45-54
моб. офісповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
NEOMAX Щиток на 4 автомата зовнішнього монтажу NX4304
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neomax |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 96 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140 мм |
| Дверцята | прозорі |
| Замок | Немає |
| Кількість модулів | 4 шт |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип кріплення | на DIN-рейку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 ₴
- Спосіб упаковки: 1шт



